Головна ідея нашого БІОпарку полягає в тому, що в першу чергу ми створювали сприятливі умови для тварин, тому вони почувають себе як справжні господарі. Завдяки чому спілкування з тваринним світом стає ближчим та ще цікавішим. Деяких тварин навіть можна буде погладити, чи погодувати.

Можливо, близьке сусідство з тваринами викличе певні незручності у відвідувачів, такі як гучний спів павичів посеред ночі, чи баталії з пеліканами за вільний столик… але в цьому, звісно, є свій шарм.

Що до розмаїття, то у нас Ви побачите до 30 видів різноманітних тварин, від маленьких невгамовних мавп до величезних «кораблів пустелі» — верблюдів.

Не залишить нікого байдужим різноманітність наших пернатих мешканців, всього близько 100 найменувань птахів! У вольєрах поважно ходять та забавно пританцьовують страуси; по стежках, разом з Вами будуть прогулюватися павичі, пелікани, чорні і білі лебеді, казарки та інші водоплавні; і, нарешті, у Вас буде можливість увійти в величезний вольєр, у якому в мирі та злагоді живуть 5 видів павичів, 20 видів фазанів, 9 видів папуг, безліч голубів, журавлів, цесарок, горлиць … всіх і не згадаєш!

Вхід на територію платний: дорослий квиток — 150 грн, дитячий (від 3 до 16 років) — 80 грн, діти до 3 років — безкоштовно. Щоб уникнути непорозумінь з визначенням віку дитини, прохання мати при собі свідоцтво про народження.