Сон на вуликах

Сон на вуликах

Ми пропонуємо Вам спробувати унікальну процедуру оздоровлення всього організму – сон на бджолиних вуликах. Ліжко-лежанка розташована безпосередньо на вуликах в дерев’яному будиночку. Конструкція диво-вулика продумана так, що жодна бджола не може вжалити пацієнта.
Сон на вуликах ґрунтується на близькому контакті людини із бджолиною сім’єю. Через дрібну сіточку з бджолиного житла виходить чисте і цілюще повітря, наповнене мікрочастинками пилку, нектару, прополісу, воску і меду, який створює в будиночку незвичайний мікроклімат. Повітря навколо бджолиної сім’ї майже стерильне, так як продукти бджільництва мають сильну антимікробну дію. А ще бджолина сім’я має сильне біомагнітне поле, яке відновлює біополе людини, заряджає енергією, нормалізує всі функції організму і покращує імунітет. За короткий час сну на вуликах можна повністю відновити свої сили.
Великий позитивний вплив на організм людини мають мікровібрації, які створюються помахами крил бджіл, вони діють як вібромасаж. А монотонне гудіння заспокоює, розслаблює, знімає м’язові спазми і сприяє нормалізації кровообігу.

Сон на вуликах має ряд позитивних властивостей, а саме:
• має благотворний вплив на судини і серце: нормалізує артеріальний тиск, усуває порушення циркуляції крові, позбавляючи від набряків;
• має лікувальну дію на дихальні шляхи: знімає спазми і полегшує вивід мокротиння, очищує бронхи;
• прискорює метаболізм, нормалізує обмін речовин, очищає організм від шлаків, допомагає позбавитися від зайвої ваги і схильності до переїдання;
• позитивно позначається на роботі репродуктивної і сечостатевої систем;
• уповільнює процеси старіння, служить мірою профілактики від вікових хвороб опорно-рухової та серцево-судинної систем;
• наповнює життєвою силою, усуває відчуття втоми;
• лікує вірусні захворювання і зміцнює імунітет, знезаражуючи організм, і стимулює вироблення клітин імунної системи;
• знижує ризик виникнення онкологічних захворювань.

Досвідченні бджолярі говорять, що півтори години сну на таких ліжках-вуликах замінює 8-годинний сон, а ефект від 10 сеансів – як від повноцінного відпочинку на морі.
Приїжджайте до нас і пориньте в солодкий сон з бджілками!

Будиночок для сну 2-х місний. Ціна: 60 грн/год.